Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Agregátor zdrojů

Gymnastky trénují na mistrovství podle videí

Z Jablonecka - Út, 20/10/2020 - 19:38
Jablonec n. N. - Netrénují společně, jsou odkázané na individuální přípravu. Se svými trenérkami jsou ale v kontaktu. Jedná se o moderní gymnastky TJ Sokol Jablonec Sportcentrum. Potvrdila to starostka tělovýchovné jednoty Jitka Šťovíčková. 
Kategorie: Triatlon

Trenéři Fotbalové akademie dělají všechno pro to, aby hráči v pauze nezlenivěli

Z Jablonecka - Út, 20/10/2020 - 19:25
Jablonec n. N. - Pro děti je pohyb velmi důležitý. To na úseku mládeže FK dobře vědí. A trenéři dělají všechno proto, aby se jejich svěřenci hýbali co nejvíc.
Kategorie: Triatlon

Korupční kauza smetla také Chovance. Berbr rezignoval z vazby

Z Jablonecka - Po, 19/10/2020 - 15:49
V českém fotbale padají hlavy. Výkonný výbor FAČR v souvislosti se zatčením místopředsedy Romana Berbra odvolal z funkce členy komise rozhodčích. Případem se rovněž začala zabývat UEFA, uvedl předseda FAČR Martin Malík.
Kategorie: Triatlon

Zatčení Berbra? Bývalého generálního sekretáře Řepku zajímají spíš volby

Z Jablonecka - Po, 19/10/2020 - 13:00
Funkci generálního sekretáře Fotbalové asociace ČR zastával dlouhých jedenáct let. V roce 2018 se Rudolf Řepka rozhodl rezignovat. Byly zatím spory s místopředsedou Romanem Berbrem, kterého nyní zatkla policie.
Kategorie: Triatlon

World Triathlon Board confirms further dates for 2021 calendar

ITU - novinky - Po, 19/10/2020 - 12:06

At a virtual meeting of the World Triathlon Executive Board on 15 October, further dates were added to the schedule for the ever-growing calendar of the 2021 season, with the blue carpet returning to some familiar World Triathlon events and Andorra being confirmed as host for the Winter Triathlon World Championships.

Montreal will return as host for a fourth successive World Triathlon Series and a second World Para Triathlon Series. The 2021 Groupe Copley World Triathlon Montreal will be held from 24-27 June, three weeks after the already confirmed AJ Bell World Triathlon and World Para Triathlon Leeds.Three World Cups were also confirmed, with Huatulco, Mexico on the weekend of 17-18 April, Arzachena on the Italian island of Sardinia on 29-30 May and the Czech town of Karlovy Vary will once again host the action on the weekend of 11-12 September. More dates are expected to be added in the coming weeks.

Andorra will host the 2021 Winter Triathlon World Championships, with Sant Julià de Lòria in the Pyrenees set to make a stunning stage for the three days of 19-21 March.

Other actions taken in the meeting included the decision to hold off the planned inclusion of the Continental Championships within the World Triathlon Series until 2022, due to the delay in Olympic qualification into next year.

The technical acronym TRI was approved for the new World Triathlon brand identity, that will be used as necessary where appropriate. The application of the new World Triathlon logo for athlete uniforms was also discussed and National Federations will be informed shortly about the applicable transition period for adopting them between the different categories and levels of events.

The inclusion of two new member federations was also provisionally approved, with the applications of Kosovo and Saudi Arabia now set for final approval at Congress. It was also confirmed that this year’s virtual Congress will be held in Spanish and French as well as English.

Kategorie: Triatlon

Futsalisté GMM si před pauzou konečně připsali doma první body

Z Jablonecka - Po, 19/10/2020 - 01:07
Jablonec n. N. - Futsalisté GMM Jablonec si před koronavirovými prázdninami spravili chuť po prohře v úvodním kole a vítězstvím 10:4 zapsali do tabulky 2. ligy Západ první body. Soutěž se teď přerušuje na neurčito. 
Kategorie: Triatlon

Kanonýr hraje dvacet let jen za Lučany

Z Jablonecka - Ne, 18/10/2020 - 17:57
Lučany - Petr Hillebrand z fotbalového týmu Lučan si v derby připsal na konto pět gólů do sítě Smržovky.¶
Kategorie: Triatlon

Atleti a atletky TJ LIAZ patřili v silné konkurenci k těm nejlepším

Z Jablonecka - St, 14/10/2020 - 19:14
Jablonec n. N. - Dorostenky a dorostenci jabloneckého atletického oddílu sbírají medaile, kam přijedou. A další závody nebyly výjimkou.
Kategorie: Triatlon

Dvořák jistil tři body pro tým Držkova ze své branky

Z Jablonecka - St, 14/10/2020 - 19:08
Držkov - Jeden z gólů  si připsal ve 32. minutě i nejlepší střelec týmu Držkova Lukáš Brož.
Kategorie: Triatlon

©estý ročník extrémního WINTERMANA opanovali Jílek a ©tefaničová

Etriatlon - St, 14/10/2020 - 12:45
Poslední triatlonový závod letošní sezony u nás obstaral extrémní Winterman. V neděli nad ránem se do vod studeného Labe ponořila stovka závodníků a závodnic. 9 kilometrů plavání, 180 kilometrů na kole po Českosaském ©výcarsku a maraton s cílem na Ještědu. Více v reportáži
Kategorie: Triatlon

Lučany přivezly ze Studence bod

Z Jablonecka - Út, 13/10/2020 - 20:45
Jablonec n. N. - Poslední mistrovské utkání I. B třídy východ před nařízenou pauzou sehrál také tým Lučan.
Kategorie: Triatlon

Mám nos jako nosorožec, říká trenér Rada

Z Jablonecka - Út, 13/10/2020 - 14:00
Situace s koronavirem se v České republice nelepší, naopak. Pozitivně testovaných stále přibývá a vláda se proto rozhodla stopnout veškerý sport. I ten profesionální. Pauzu tak má i nejvyšší česká fotbalová soutěž.
Kategorie: Triatlon

World Triathlon launches new event guidelines for young triathletes

ITU - novinky - Út, 13/10/2020 - 13:42

As part of its ongoing commitment to bringing as many young people into the sport as possible, World Triathlon has launched new event guidelines dedicated to meeting the specific needs of youngsters up to the age of 19. With the direct input of 10 National Federations, they have been designed to create the support and guidance for organisers to enable young people to compete safely at all ages as well as prepare them for the possible step up to international competition in triathlon and related multisports.

Tackling key themes of event distances, safety and welfare and specific considerations relating to each of the swim-bike-run segments, the document embraces the flexibility required to meet the specific needs of different territories around the globe while keeping the central themes of safety, encouragement and nurturing young enthusiasm.

Created by members of the World Triathlon Coaches, Medical and Technical Committees, Development and Sports Department staff, the guidelines emphasise the encouragement of fair play in young people, the balance between participation and competition and considers the best ways to adapt the formats for children as young as 6 years-old to enjoy.

There will be a World Triathlon webinar on the guidelines on Thursday, 15 October at 5.30pm CEST, you can register here.

Read the full document: Triathlon and Related Multisport Event Guidance for Under 19s.

Kategorie: Triatlon

Derby v Lučanech bylo v závěru dost divoké

Z Jablonecka - Po, 12/10/2020 - 21:07
Lučany -  Až do konce prvního poločasu nebylo znát, kdo z týmu má k vítězství blíž. Rozhodla až druhá půle.
Kategorie: Triatlon

Pěnčín béčko Hamrů zaskočil, v utkání se potkali bývalí spoluhráči

Z Jablonecka - Po, 12/10/2020 - 20:55
Pěnčín - Narozeninový dárek od svého syna dostal trenér Hamrů Petr Javůrek. A stál za to. Matěj dal hattrick. A tím se podílel na další bodové nadílce, kterou si z Pěnčína hosté odvezli. 
Kategorie: Triatlon

Rychnov je první, dal pět gólů

Z Jablonecka - Po, 12/10/2020 - 20:49
Rychnov - Mužstvo Rychnova si na podzim vede velmi dobře. V dalším zápase si připsal tři body. „Nyní nastane přestávka a uvidíme jestli se soutěže vůbec dohrají,“ zamýšlí se nad pokračováním bojů v I. B třídě vedoucí Milan Pfeiffer.  
Kategorie: Triatlon

Smržovka v Bozkově neuspěla

Z Jablonecka - Po, 12/10/2020 - 20:43
Smržovka - "Soustředíme se teď na další zápasy, budeme trénovat tak, jak to opatření dovolí a těšit se na další  utkání. Doufejme, že to nebudeaž na až na jaře,“ řekl vedoucí týmu Smržovky Jiří Macek.
Kategorie: Triatlon

FK KOVO se zabydlel nejen na Rádle, ale i mezi špičkou

Z Jablonecka - Po, 12/10/2020 - 00:06
Rádlo -  Fotbal  v obci Rádlo zanikl. Ale ne nadlouho. Když se zrodil tým FK Kovo, vrátil se fotbalový život do rádelského sportovního areálu a na fotbalové hřiště.
Kategorie: Triatlon

Perličky z pralesa - kdo neviděl, neuvěří

Z Jablonecka - Ne, 11/10/2020 - 13:30
Jablonec n. N. -  Na okresních fotbalech diváci nechybí, mnoho z nich jsou bývalí hráči, kteří se přišli podívat, jak to mladí umějí a většinou hezky z dálky je poučují a radí jim, jak by to zahráli oni.  K fotbalu to patří. Bez fanoušků by fotbal nebyl fotbalem. Teď je ale taky čeká divácká dovolená. A bude dobře, když se na "pralesní mače" zase brzy vrátí.
Kategorie: Triatlon