Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Z Jablonecka

Syndikovat obsah Jablonecký deník - Sport
Sport - Jablonecký deník (jablonecky.denik.cz)
Aktualizace: 4 min 42 sek zpět

Palát na rozcestí: Po finále mu končí smlouva, hrozí stěhování z Tampy

1 hodina 55 min zpět
Jen dvě výhry ve finálové sérii NHL chyběly k tomu, aby Tampa s Ondřejem Palatem potřetí v řadě ovládla Stanley Cup. Floridský celek ale nakonec musel přenechat kýženou trofej Coloradu, které po 21 letech konečně došlo k celkovému vítězství. Tampa tak bude muset do nové ročníku řešit složení kádru, jedním z hlavních témat bude u budoucnost Ondřeje Paláta.
Kategorie: Triatlon

Losovací aktiv rozhodl o složení krajských fotbalových soutěží v dalším ročníku

4 hodiny 47 min zpět
V úterý se v libereckém hotelu Liberec uskutečnil losovací aktiv Libereckého krajského fotbalového svazu, kde vítězové krajských soutěží dospělých a mládeže převzali trofeje. S velkým zájmem pak proběhlo rozdělení soutěží a jejich losování. Z pozvaných 58 oddílů bylo přítomno 49, tzn., že chyběla devítka z nich. 
Kategorie: Triatlon

"Když šlo o Jablonec, nerozmýšlel jsem se," říká Jovovič, který se do FK vrací

10 hodin 9 min zpět
Černohorský reprezentant Vladimir Jovović se vrací do Jablonce! Po roční přestávce se tak opět můžete těšit na šikovného záložníka v jabloneckém dresu.
Kategorie: Triatlon

Los je jasný! Čekají je samí ambiciózní soupeři!

13 hodin 40 min zpět
Každý tým ČFL a divize už ví, proti komu bude na podzim nastupovat. A tuší, že to nebude žádná procházka růžovým sadem…
Kategorie: Triatlon

Konečně! Florbalová šaráda v Koberovech přinese nové šance

Čt, 30/06/2022 - 22:56
Po dlouhých úvahách a jednáních uvádí klub Florbal Koberovy v život projekt rozsáhlé regionální spolupráce, do kterého se zapojují tři florbalové subjekty, konkrétně TJ Turnov, TJ Sokol Koberovy a SCC Semily.
Kategorie: Triatlon

Heřman Kubín: K jabloneckému fotbalu mě na stavárně přivedl Mirek Pelta

Čt, 30/06/2022 - 21:38
Na závěr jarní fotbalové sezóny, když už nešlo o góly a body, se konaly nejrůznější turnaje. Jeden z nich, už tradiční, byl také na Malé Skále. A nechyběl na něm ani Heřman Kubín, který dres domácích obléká už sedmnáct sezón. A navíc teď tam trénuje i mládež. Ovšem jeho předcházející kariéra byla bohatá a zajímavá.
Kategorie: Triatlon

Baráž byla o nervy. Borci z Fotbalové akademie ale Duklu dvakrát porazili

Čt, 30/06/2022 - 21:00
S variantou barážového utkání o Českou ligu žáků se tým U14 seznámil již na počátku sezóny 2021-22. Po úvodních kolech jarní části soutěže bylo jasné, že se tomu nevyhne. Tým U15 bojoval ze všech sil, ale nakonec ho 13. pozice v tabulce poslala do barážového dvojutkání s FK Dukla Praha.
Kategorie: Triatlon

Liberecko bude mít v ČFL pouze dva týmy, v divizi hned čtyři

Čt, 30/06/2022 - 06:00
Fotbalové soutěže řídící komise pro Čechy znají svůj jízdní řád pro další sezonu. V pěti skupinách mužských kategorií došlo u několika mužstev ke změnám oproti minulému soutěžnímu ročníku. Liberecký kraj zajímá hlavně Česká fotbalová liga, skupina B a dvě divizní soutěže – skupina B a skupina C.
Kategorie: Triatlon

Houška vystřídá Petříka. Přepeře předvedly letní trenérskou rošádu

St, 29/06/2022 - 15:00
FK Přepeře povede v nové třetiligové sezoně nový trenér Zbyněk Houška, bývalý hráč pražské Sparty, Slavie, Jablonce nebo mistr s Vítkovicemi. Ve funkci nahradí Josefa Petřika staršího, který v průběhu sezony vystřídal svého syna a s mužstvem bojoval do poslední chvíle o postup do druhé ligy. Nkonec neúspěšně.
Kategorie: Triatlon

Studenec poskočil hned o dvě soutěže. V krajském přeboru to bude pořádný fén

St, 29/06/2022 - 11:00
Některé týmy raději stagnují a budují si svojí stabilní pozici v rámci jedné soutěže. Jiné míří vzhůru. SK Studenec je bez pochyby jedním z těch, kteří mají velký tah na branku nejen při hře. O postupu do A třídy by podle Martina Hrubého, člena představenstva, bývali ani na okamžik nepřemýšleli. Nová sezóna ale nakonec přináší pro muže ze Studence ještě mnohem větší výzvu.
Kategorie: Triatlon

Zlatá holka se po 20 letech vrátila na olympiádu. Zářila jako vlajkonoška

St, 29/06/2022 - 08:01
Šestnáct let a dost. Helena Havelková v dubnu ukončila úspěšnou kariéru v šestkovém volejbale, kterou trávila převážně v zahraničí. Při štacích v Rusku, Číně nebo Turecku vybojovala mnoho trofejí. Nyní se však přesouvá zpátky do Česka a palubovky vyměnila za písek. Stala se totiž plážovou volejbalistkou. A aby toho nebylo málo, nyní si vyzkoušela i další roli – stala se vlajkonoškou Libereckého kraje na slavnostním zahájení Olympiádě dětí a mládeže v Olomouci.
Kategorie: Triatlon

Žáci FA Jablonec vyhráli baráž a udrželi tak ligovou soutěž

Út, 28/06/2022 - 20:51
Pro klub a mládežnický úsek je velmi důležité, že druhou dorosteneckou ligu zachránili. Do poslední chvíle hráli o sestup. "Třetí liga, to by byl pro nás asi konec," zamyslel se nad úspěchem mládeže manažer klubu Adam Pelta.
Kategorie: Triatlon

Noční závod měl v Americe premiéru. A vyhrál ho Tomáš Slavík!

Út, 28/06/2022 - 19:55
V Jižní Americe jdou městské sjezdy opravdu nahoru, ale zatím se nikdo neodvážil udělat noční sjezd, což platilo do minulého víkendu, kdy se v Limě (PERU) odehrál první městský DH, který nesl název Red Bull Miraflores Cerro Abajo.
Kategorie: Triatlon

FOTO A VIDEO: Tonaso Cup vyhrál v Neštěmicích skvělý Matušovičův Havířov

Út, 28/06/2022 - 10:23
Tenhle dvoudenní fotbalový turnaj se vážně povedl! Pátý ročník mezinárodního Tonaso Cupu pro mladší přípravky si v Neštěmicích zahrálo neuvěřitelných 48 týmů, organizátor Lukáš Vobecký se svými spolupracovníky zkrátka odvedl výbornou práci. „Takových 14 dní před turnajem jsem nespal, skoro nejedl, řešil jen tu akci. Během turnaje jsem se nezastavil, řešil vše možné. Moc nás to všechny baví, ale teď nechci o fotbale týden slyšet," usmívá se do sportu zapálený nadšenec. V Neštěmicích vyhrál Havířov, který koučoval bývalý hráč Baníku a Sparty Miroslav Matušovič, jeho syn Matyáš byl jednou z hvězd turnaje.
Kategorie: Triatlon

VIDEO: Rasismus a fyzické napadení. Zlínský Jawo se stal terčem nechutného útoku

Út, 28/06/2022 - 09:41
Téma, které rezonuje napříč sportovními odvětvími a nejenom tam. Ano, rasismus. Své by o tom mohl povídat na základě své posledních zkušenosti zlínský útočník, rodák z Gambie se totiž stal během nákupu ve Zlíně terčem rasistických urážek.
Kategorie: Triatlon

Motivace? Závodění je pro mě droga i životní styl, říká matador Fejfar

Út, 28/06/2022 - 03:00
Autokros. Sport, který má v České republice dlouholetou tradici. První červencový víkend tradičně patří nejproslulejšímu a největšímu závodu v kalendáři programu mistrovství Evropy. Ne nadarmo je Nová Paka označována jako Mekka autokrosu. A letošní ročník bude hodně speciální. Nejenže znovu ožije po koronavirové době, ale chystá se velký návrat. Po 16 letech se jeden z nejúspěšnějších závodníků historie Václav Fejfar rozhodl vrátit do královské kubatury Super Buggy. Ve své lužanské dílně už delší dobu chystá svůj fungl nový závodní speciál. Světlo světa spatří stylově na domácí trati, která pro východočeského jezdce tolik znamená.
Kategorie: Triatlon

Dobré pivo, každý šišku salámu a k tomu fotbálek. To byl turnaj na Malé Skále!

Po, 27/06/2022 - 22:18
Po ukončení fotbalové sezóny okresních soutěží se ještě nechtělo týmům pověsit kopačky alespoň na nějaký týden na hřebík a dát si od fotbalu pauzu. Na okrese se konaly různé turnaje.
Kategorie: Triatlon

Přípravka z Doubí byla nejlepší, zahrají si zase v srpnu

Po, 27/06/2022 - 20:42
Turnaj přípravek přehodili pořadatelé v Železném Brodě až na srpen. Ale o zápasy ani tentokrát mladší přípravky nepřišly.
Kategorie: Triatlon

Žáci Hodkovic ovládli turnaj ve Velkých Hamrech

Po, 27/06/2022 - 20:27
Vrcholí fotbalové soutěže mládežnických kategorií. Na turnajích se potkávají stovky dětí. Nechybí nejlepší střelci, brankáři a hráči. Tak tomu bylo i ve Velkých Hamrech.
Kategorie: Triatlon

V kraji nejlíp hráli Železnobrodští. Šimek vstřelil 58 gólů!

Po, 27/06/2022 - 20:02
Mladší žáci Železného Brodu ovládli krajský přebor Libereckého kraje. Vyhráli ho s náskokem tří bodů před Ruprechticemi.
Kategorie: Triatlon