Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Etriatlon

Syndikovat obsah
Aktualizace: 2 hodiny 21 min zpět

CZECHMAN Triatlon bude! Závodníci půjdou na start ve vlnách

7 hodin 2 min zpět
Český pohár v dlouhém triatlonu jde do finále. Posledním závodem letošního ročníku bude v sobotu 26. září CZECHMAN triatlon. Po náročném období koronavirové nejistoty se pořadatelé rozhodli početné pole závodníků rozdělit do startovních vln.
Kategorie: Triatlon

UltraVabroušek překonal světový rekord

St, 23/09/2020 - 19:25
Petr Vabroušek vylepšil svůj loňský čas na UltraMan Triatlonu a zapisuje si tak světový rekord na tomto dlouhém třídenním triatlonovém závodě.
Kategorie: Triatlon

DUATLONOVÉ DÉJÀ VU: TITULY MAJÍ POLÁČKOVÁ A BEDNARSKÝ

Ne, 20/09/2020 - 18:05
Duatlon ®amberk, který se v sobotu 19. září opět uskutečnil jako duatlonové mistrovství republiky, má tradiční vítěze. Pavlína Poláčková triumfovala v nádherném prostředí zámeckého parku popáté, Vojtěch Bednarský se radoval potřetí
Kategorie: Triatlon

SUPERSPRINT TRIATLON ZLÍN ZAKONČIL POHÁROVOU SÉRII. ATRAKTIVNÍ ZÁVOD OVLÁDLI GREBÍK A HRU©KOVÁ

Ne, 20/09/2020 - 17:57
Letošní ročník Českého poháru v olympijském a sprint triatlonu je u konce. Posledním závodem celého seriálu byl SUPERSPRINT Triatlon Zlín, který se uskutečnil v sobotu 19. září. Vítězi závodu se stali Radim Grebík a Alžběta Hrušková, která si spolu s Ondřejem Olšarem připsala nejvíce bodů do celkového pořadí Českého poháru. Jeho absolutními vítězi pak jsou Jan Volár a Romana Gajdošová.
Kategorie: Triatlon

Všem obhajobám na světovém Gigathlonu aplaudoval Mělník

So, 19/09/2020 - 09:09
První místa ve všech čtyřech kategoriích se ve srovnání s loňskem neměnila. Jen se triumfy namísto v Labe aréně v Račicích slavily na náměstí Míru v půvabných kulisách královského města Mělník. Česká verze Gigathlonu byla světovou, protože švýcarský základ se vinou koronakrize letos nekonal. Více v reportáži
Kategorie: Triatlon

S druhým místem jsem moc spokojený, říká Tomáš Řenč po Doksyrace

Pá, 18/09/2020 - 10:51
Na Slovakmanovi suverénně zvítězil a zajel rekordní čas. V Podersdorfu ho na ironmanské trati zbrzdil defekt a zklamání si spravil minulý víkend stříbrem z Doksyrace, kde nestačil jen na Lukáše Kočaře. O letošních závodech si přečtěte v rozhovoru
Kategorie: Triatlon

KŘIVÁNKOVÁ DÁL VLÁDNE CZECHMAN TOUR. VYHRÁLA I DOKSYRACE

Po, 14/09/2020 - 15:46
Letošní sezona Českého poháru v dlouhém triatlonu ještě nepoznala jinou vítězku než Simonu Křivánkovou. Zatím poslední vítězství v CZECHMAN TOUR si připsala v neděli 13. září na závodu DOKSYRACE. Mezi muži byl nejrychlejší Lukáš Kočař.
Kategorie: Triatlon

Světový pohár v Karlových Varech ozářily triatlonové superhvězdy! Zvítězili Francouz Vincent Luis a Bermuďanka Flora Duffyová

Po, 14/09/2020 - 15:36
Česko má za sebou největší triatlonový víkend v historii. Na start závodu Světového poháru se v Karlových Varech v neděli 13. září postavili nejlepší triatlonisté planety. Pozici favorita potvrdil na CITY TRIATHLONU Karlovy Vary Francouz Vincent Luis, který jen o týden dřív získal titul mistra světa. V závodě žen byla nejrychlejší dvojnásobná mistryně světa Flora Duffyová. Z českých reprezentantů si nejlépe vedli Petra Kuříková na 12. příčce a František Linduška na 29. místě.
Kategorie: Triatlon

Český pohár ovládli ve Varech Grabmüllerová a Belgičan Matthys

Po, 14/09/2020 - 15:32
Skvělou předehrou k závodu Světového poháru byl v Karlových Varech Český pohár v olympijském a sprint triatlonu, který se uskutečnil v sobotu 12. září. Z vítězství se při CITY TRIATHLONU Karlovy Vary radovali Belgičan Dries Matthys a Aneta Grabmüllerová.
Kategorie: Triatlon

Na Světový pohár míří do Karlových Varů triatlonové superhvězdy

Čt, 10/09/2020 - 12:16
Pozornost celého triatlonového světa teď směřuje do Česka. Následující víkend se totiž uskuteční CITY TRIATHLON Karlovy Vary, jehož vrcholem bude nedělní závod ITU Světového poháru. Na start se postaví nejrychlejší triatlonisté planety, včetně novopečených mistrů světa Luise a Taylor-Brownové.
Kategorie: Triatlon

V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu.

St, 09/09/2020 - 07:07
Tento jedinečný závod se koná v atraktivním prostředí Máchova jezera, ve kterém také proběhne plavecká část. Téměř rovinatá trať cyklistiky dává vyniknout výborným časům a běh lesy v okolí Máchova jezera je příjemný za každého počasí. Traťový rekord drží aktuálně Tomáš Míka s časem 4:05:28 z roku 2017 a na startu můžete potkat další slavné triatlonisty jakými jsou například Petr Vabroušek, Tomáš Řenč, Simona Křivánková, Helena Kotopulu, Jan Oppolzer, nebo Petr Soukup.
Kategorie: Triatlon

Jak si vedli Češi ve víkendových závodech?

Út, 08/09/2020 - 10:08
Ironman v Podersdorfu - Křivánková bere stříbro. Terénní triatlon v Hrádku nad Nisou vyhrává Tomáš Strnad. Krátký silniční triatlon Glassman u Teplic nejlépe zvládl Oto Ottenschlager.
Kategorie: Triatlon

ČESKÁ ©TAFETA OBSADILA NA TRIATLONOVÉM MISTROVSTVÍ SVĚTA 16. MÍSTO

Po, 07/09/2020 - 06:13
Triatlonové mistrovství světa vyvrcholilo závodem smíšených štafet, které v Hamburku bojovaly o světové tituly v neděli 6. září. České kvarteto ve složení Zimovjanová, Linduška, Hrušková a Volár obsadilo 16. místo. Zvítězil tým Francie.
Kategorie: Triatlon

Vítězný double si z Prachatic odvážejí Serrierres a Philippiová. Nejrychlejší Češi na čtvrtých místech

Ne, 06/09/2020 - 07:19
Prachatice opět ovládl nejlepší světový terénní triatlon. Jihočeské město přivítalo prestižní globální sérii Xterra - v pátek se jel ShortTrack v sobotu pak závod Evropského a Světového poháru XTERRA CZECH. Nejlépe z našich závodníků si vedli na čtvrtých místech Lukáš Kočař a Helena Karásková.
Kategorie: Triatlon

Svůj bronz hodnotím jako velké překvapení, říká Matěj Burian po Pilmanovi

Čt, 03/09/2020 - 09:07
Na startu sobotního MČR ve středním triatlonu se sešla skvělá konkurence nejrychlejších triatlonistů. Překvapením byl skvělý výkon teprve dvacetiletého Matěje Buriana, který se postavil na medailové podium vedle Lukáše Kočaře a Petra Soukupa. Jak se připravoval na premiérovou "půlku" a jak prožil závod?více v rozhovoru
Kategorie: Triatlon

Kočař a Křivánková suverénními vítězi PILMANA - MČR v halfironmanu

So, 29/08/2020 - 20:24
Ve ®ďáru nad Sázavou se jel tradiční Pilman v rámci republikového šampionátu. Kočař získal čtvrtý titul v čase pod 4 hodiny a s více jak desetiminutovým náskokem na Petra Soukupa. Bronz překvapivě získal Matěj Burian. Medailové trio žen ve složení Křivánková, Kotopulu a ©varcová. Více v reportáži z místa závodu.
Kategorie: Triatlon

Tělo si naštěstí pamatuje, říká po zranění František Linduška, čtvrtý na EP v Polsku

Pá, 28/08/2020 - 11:17
Český triatlonový reprezentant z Jindřichova Hradce František Linduška se téměř po roční pauze kvůli zranění vrátil k závodům. A hned z toho bylo velmi kvalitní čtvrté místo v závodě Evropského poháru v Polsku. Jak prožil závod a jak vypadá jeho zranění? více v rozhovoru
Kategorie: Triatlon

Bylo to hezké rozloučení s juniorskou kategorií, říká Radim Grebik

St, 26/08/2020 - 20:03
Při prvním díle letošního Evropského poháru v polském Olsztynu nenašel Radim Grebik přemožitele a s juniorskou kategorií se rozloučil impozantním vítězstvím. Jak prožil závod a jak oslavil tento triumf?
Kategorie: Triatlon

Miladatlon, Morkoman a Mistrovství SR

Po, 24/08/2020 - 20:57
Xterru Miladatlon v Ústí nad Labem ovládl Jan ©neberger, Morkomana vyhrává Vít Svozil. Mistrem Slovenské republiky se stává Richard Varga a Romana Gajdošová.
Kategorie: Triatlon

Ze závodu EP v Polsku veze česká reprezentace zlato a dvě čtvrtá místa

Pá, 21/08/2020 - 21:25
Celkem 26 českých reprezentantů se představilo na Evropském poháru v polském Olštýně, kde se v pátek 21.srpna uskutečnil první kontinentální závod po koronavirové pauze. Nejlépe si vedli Tereza Zimovjanová a František Linduška na čtvrtých místech. V juniorském závodě získal Radim Grebík zlatou medaili!
Kategorie: Triatlon