Pohár Lib. kraje

 

Oddíl podporuje Liberecký kraj

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

 Lukáš novák odjel s českou výpravou na ME juniorů do Kitzbuhelu již v úterý.

Česká výprava si zamluvila v rakousku penzion a zřídila si v něm "Český dům" pro všechny své reprezentanty se servisem pro ně ve formě fyzioterapueta, maséra, cyklistického servismena a specialisty, v rámci ME také probíhali schůze, semináře a volby do sportovních orgánů ETU. Pozvaní byli také plavecký a běžecký specialista na pozorování a mapování chování, techniky atd. našich i cizích závodníků. Tyto poznatky budou použity pro další praxi a také na semináři trenérů a podzim.

Samotný závod juniorů se pro nás nevyvíjel dobře. Lukáš již v plavecké části nasbíral ztrátu na čelo, kterou se mu na kole nepovedlo snížit a běhu jsme ( Češi) bohužel celkově nestačili na evropskou špičku) Nejlepší z ČR závodníků dokončil na konci čtvrté destítky a Lukáš byl na konec celkově 63. 

Kromě Lukáše jsme měli zastoupení také v kategorii žen a to osobou Petry Kuříkové.

Zrovna na patek-den jejich startu-se ochladilo a to opravdu hodně, takže z 25 C ve čtvrtek balo najednou 14 C a v době, kdy Petra dobíhala do cíle bylo dokonce 10 C !

Nicméně Petra se s nástrahami počasí i soupeřek vyrovnala skvěle a závod dokončila na 14 místě, což je vynikající! Gratulujeme!

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Swimaholic