Pohár Lib. kraje

 

Oddíl podporuje Liberecký kraj

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

   o víkendu 5.-7. prosince jsme si zasportovali a podnikali další aktivity v téměř domácích podmínkách.

V ubytovně v lyžařském areálu na kolečku.jsme v počtu deseti závoďáků absolvovali v pátek lehký bežecký trénink a také soutěže týmů¨tady už bylo nasazení "naplno" jídlo jsme si vařili sami po celou dobu. 

Večer borci absolvovali několik her a tak trochu se vyřádili při nácvikuspolečné písničky. v sobotu po ranním pohybu a snídani, jsme vyrazili nadelší výšlap.tedy rovnou z areálu pěšky přes J.Důl na Jizerku( jedna z dvanácti Jizerských tisícovek) - nahoře bylo pod nulou, a na vrcholu i náledí, pak po krátkém občerstvení návrat zpět na plévku a pořádnou baštu.( zátěž cca 32km a na nohou i s přestávkou 6,ž hodiny :-)

pak nějaké hry a do postele.

Ráno opět zahájení dne pohybem a pak nějaké kopečky a rozchod do svých domovů.

V rámci soustředění jsme oslavili úspěšný výstup na Jizerku a také výsledky drustev TJ Bižuterie v seriálech ČP v sezoně.

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Swimaholic