Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

 

Vítejte na nových stránkách triatlonového oddílu TJ Bižuterie Jablonec n.N. Stránky byly dnes oficiálně spuštěny a přinesou spoustu změn oproti dosavadním. Více informací přímo v článku..

Stránky jsou vytvořeny redakčním systémem, což znamená, že fungují samostatně a jsou průběžně doplňovány více redaktory, kteří tak mají volnější ruce. Očekávejte brzy články nejen ze závodů, ale i z tréninků jednotlivých sportovců a další. Kromě vzhledu, jsou novinkou také výpisy (RSS) informací z ostatních triatlonových serverů, ale i přehled nejčtenějších článků, u kterých máte možnost přispívat do diskuze. Před odesláním příspěvku je nutné z důvodu bezpečnosti opsat kód z obrázku. Součástí webu je i fotogalerie, prozatím se starými fotkami, ale brzy přibudou nové.

 

Veškeré připomínky a návrhy rádi uvítáme, např. prostřednictvím kontaktního formuláře.  Stránky budeme průběžně vylepšovat. Pokud by jste se chtěli stát redaktory, rádi vás zaregistrujeme a můžete vytvářet články týkající se sportu nebo výživy.

 

A i nadále jsme otevření všem sponzorům, kterým tímto nabízíme prostor k prezentaci.

 

Petr Mužíček (pm)

 

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)