Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

V sobotu 11. května jsme se v počtu dvou vydali na Supersprint Triatlon do Zlína.
Tento závod se konal pod hlavičkou ČTA a stal se tak součástí Českého poháru. Pořadatelem byl místní zlínský klub Titan Trilife. Závod se konal v areálu atletického Stadionu mládeže a plavalo se v přilehlém venkovním bazénu.
Rozhodčí na poslední chvíli rozhodli, že do Českého poháru se budou započítávat výsledky již z prvního intervalového závodu. Druhý, skupinový, závod se jel na absolutní pořadí.

Intervalový závod, kterého jsme se s J. Mužíčkem zúčastnili se skládal z 200 m plavání, 4,5 km na kole a 1,2 km běhu. Byla to zajímavá zkušenost zajet si tuto neobvyklou trať.
Navzdory předpovědi nám přálo počasí a bylo celý den hezké slunečné počasí.

Nám oběma se podařilo bez problémů závod zvládnout. J. Mužíček se umístil na druhém místě ve své kategorii (s časem 23:53) a já na jedenáctém (s časem 19:48).
Byla škoda, že se nám nepodařilo dát dohromady štafetu a postavit se druhý den na start.

Kryštof Nosek

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)