Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

  Prvním závodem Českého poháru 18.5. v Bratislavě( čtete dobře, byli jsme                na Slovensku) byla zahájena triatlonová sezona. Zde jsme měli zástupců poskrovnu(pro některé brzký termín a hlavně problém s logistikou).

V den závodu se udělalo poměrně dost chladno, voda měla 15 C, takže žáci neplavali a ostatní tak trochu mrzli !

V kategorii žáků startoval Martin Semerád. absolvovali duatlon 1,7-10-2,5km- Martin za to vzal hned od začátku(jak je zvyklý z běžeckých závodů) a k překvapení všech si hned vytvořil značný náskok, který činil po prvním běhu až 25 sekund. Protože měl náskok na nic nečekal a celou cyklistickou část odjel sám, přestože za ním se vytvořila skupina, která spolupracovala. Nicméně Martin náskok udržel i po cyklistické části a skvělým během svůj náskok nejen udržel, ale ještě navýšil. První letošní start v me-zinárodní konkurenci a hned vítězství!   Blahopřejeme.

V průběhu závodu se počasí ještě zhoršilo, začal foukat silný vítr a jury závodu rozhodla, že z bezpečnostních důvodů zrušila poslední start a to Evropský pohár juniorů plánovaný na večer- a odložila start a večer v neděli.

S tím naše skupina nepočítala (přijeli jsme již v pátek) a po krátké poradě realizačního "teamu Novák" bylo rozhodnuto odcestovat domů(studijní povinnosti)

Ještě předtím proběhly 4 starty (rozjížďky) mužů jako kvalifikace před nedělním hlavním závodem. V něm startoval Petr Novák a vybojoval si místo v nedělním finále. Protože ale musel být v neděli v Liberci svoji účast odhásil a přenechal svoje místo jiným.

Další akcí , která nás čeká , je závod ČP v Brně 25.května

Váš hlas: žádný (1 vote)