Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

  Třetím závodem ČP pokračoval seriál letní série v Račicích ve veslařském areálu na naprosto uzavřené trati. Podle plánu sportovní komise ČTA zde závody proběhly bez povoleného draftingu-tedy nebyla povolena jízda v háku a všichni závodníci museli absolvovat cyklistickou část tzv. za své.

Měli jsme již počatnější zastoupení , než v předchozích závodech.

Martin Semerád vyhrál (st.žáci), když dokázal porazit Jakuba Řehulu(považovaný za českou žákovskou jedničku). Lukáš Novák obsadil 3.příčku a sekundoval mu Tomáš Prokop na osmém místě. Filip Zadražil byl 15. (dorost). Dospěláci Evžen a Petr byli tentokráte 13. resp. 14-tí.

V kategorii starších žaček naše slečny obsadili 3.-6.místo v pořadí Antošová, Bělinová, Hedrichová a Táborská. Všechny přiběhly do cíle v rozpětí necelé minuty...

V kategorii týmů jsme obsadili 6.místo. Příštím závodem bude závod ČP v Opavě.

Váš hlas: žádný (1 vote)