Pohár Lib. kraje

 

Oddíl podporuje Liberecký kraj

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

 

MČR v aquatlonu a Velká cena Bižuterie. To jsou závody, které se v rozmezí 6 dnů konají v dubnu v Jablonci nad Nisou.

 

 

 

 


  Jablonec nejprve přivítá v neděli 11. dubna poprvé Mistrovství České republiky v aquatlonu, tedy kombinace plavání a běhu. Ono se jedná spíše o klasický plavecko-běžecký duatlon, ale protože se v Čechách klasický aquatlon (plavání, běh, plavání) nekonná, nemůže dojít k omylu. Samozřejmostí je přestávka po plavání a start na běh Gundersenovou metodou.  O mistrovský titul se bude bojovat ve všech kategoriích od dorostu až po veterány. Licence ČSTT není pro tento závod důležitá. Vypsané kategorie a další důležité informace naleznete v přiložených propozicích závodu.

  Jablonec převzal pomyslnou štafetu od Pardubic, kde se letos schyluje k rekonstrukci plaveckého areálu. V Pardubicích se vždy v mužské kategorii sešla domácí špička (Ospalý, Krňávek, Švarc, Čelůstka a další) a ikdyž Jablonec není nominačním závodem ,jako tomu bylo v Pardubicích, můžeme očekávat obdobnou konkurenci. Z Jabloneckých borců a borkyň budou určitě chybět Pavel Mužíček a Jitka Šimáková, kteří budou celý duben na soustředění v Jihoafrické republice.

  O 6 dní později, v sobotu 17. dubna, přivítá plavecký bazén tradiční Velkou cenu Bižuterie. Tento závod je již i pro žákovské kategorie - tedy hlavně pro ně :-) Hlavním závodem je 100m PZ, ve kterém jsou rozdány hodnotné ceny. Dále se plave např. 200 VZ, 100P, 50Z a další. Propozice jsou opět v přiloženém souboru. Přihlášky na závod jsou do 10. dubna.

PřílohaVelikost
Propozice na MČR v aquatlonu (pdf)221.1 KB
Propozice na VC Bižuterie (pdf)233.14 KB
Váš hlas: žádný (2 votes)

prijedte, uz nam slezl snih a roztava i led na prehrade :-)
bude to urcite supr akce.pepa

Swimaholic