Pohár Lib. kraje

 

Oddíl podporuje Liberecký kraj

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Závod

Propozice, výsledky, popis, článek o průběhu, ...

 

 Od loňska funguje naše mládežnická skupina pod vedením trenérek Jany a Ivety.

 

 V poměrně blízkých Račicích jsme se letos poprvé mohli zúčastnit pohárových klání, a tak jsme se 3. až 5. července nazávodili ažaž a to napříč kategoriemi.

 

Český pohár 24. srpna pro letošek skončil posledním závodem v Karlových Varech. S tamními parádními a těžkými tratěmi v krásném lázeňském prostředí se nás potýkalo pět.

V Táboře jsme 4. srpna závodili za Bižuterii čtyři. Martin a Eliška skončili na republikovém mistrovství blízko za bednou, já s Kryštofem jsme je jistili ze středu pole.

V sobotu 20. července jsme čelili tradičnímu vedru na pohárovém triatlonu v Mělníce. A to v docela hojném počtu. Už v poledne startovala v našich barvách v open závodě Bára Tužová.

Swimaholic