Pohár Lib. kraje

 

Oddíl podporuje Liberecký kraj

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

 

V sobotu se v Sokolově uskutečnil závěrečný závod Českého poháru Age Group v triatlonu a z jablonečáků se na startu objevil pouze Pepa Mužíček, který bojoval o prvenství mezi veterány.

 

 

   V Sokolově se tradičně zakončil Český pohár hobíků a tradičně se rozdělovaly peníze a ceny nesrovnatelně vyšší než na ostatních závodech. 

  Pepovi chyběl do celkového hodnocení ČP šestý závod a tak po dlouhém váhání nakonec vyrazil pro další body. K získání 1.místa v celkovém pořadí v kategorii 50+ potřeboval získat alespoň 82 bodu (tedy nejhůře 12 místo). Tak pro jistotu zamakal a vyhrál :-) Náskok z plavecké části udržel před místním Landigou i na kole a přes velkou stíhačku jmenovaného v behu nakonec vyhral, ikdyž se náskok ztenčil na pouhé 4 vteřiny.

  Jak Pepa sám napsal na závěr sezóny se na poslední chvíli rozhodl zkusit variantu s tretrama na kole a naskakováním.. a přežil :-) A když už to zvládne i Pepa, tak by s tím ani Péťa neměla mít problém :-)

  Přes velké lijáky po celé republice v noci a přes den, sprchlo v Sokolově za celý den jen dvakrát, tedy asi tak 20 kapek, a cely den bylo sucho. Tedy vlastně až do půl čtvrté, před vyhlašovaním vítězů začalo lejt jako z konve...

Váš hlas: žádný (2 votes)

Swimaholic