Pohár Lib. kraje

 

Oddíl podporuje Liberecký kraj

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

      V sobotu 30.května závodili dva naši borci na evropském poháru juniorů ve Vídni.

Ve společném závodě se tam potkali dorostenci s juniory na trati 0,75-20-5km 

A vůbec se neztratili -Lukáš doběhl na 35. místě a Martin( věkem ještě dorostenec) na velmi pěkném  46. místě ze 73 startujících.

Svůj postřeh ze závodu nám poskytl Lukáš:

Jelikož jsem nalosoval číslo 77(poslední číslo) nevybíral jsem si startovní pozici tak jsem si musel stoupnout tam kde zbylo místo... Startovalo se z vody a už od startu to byla bitka. 2x se někdo pokusil mě stáhnout pod vodu, ale nepodařilo se, ale až napotřetí. Když jsem se vynořil tak jsem se naštval a začal jsem bouchat a bál jsem se že jsem strašně vzadu. v Depu po výběhu schodů jsem ale zjistit že jsem těsně za 1. balíkem a že mám dobrou výchozí pozici na cyklistiku... Ale bohužel jsem se spletl... Nepodařilo se mi sundat neopren, protože se mi sroloval nad čipem. Na kole jsem si to užil a dokonce jsem dojel 1. balík a zkusil jsem hned zaútočit. Chvilka slávy na čele závodu :D Na běhu mi strašně došlo a byl jsem ztrhaný z cyklistiky. na posledním kiláku se to ale nějak rozeběhlo a tak jsem začal zase předbíhat lidi, ale bylo už moc pozdě něco dohánět . Myslím si že to je suprový výsledek ! Konečně jsem zaplaval pořádně( jen 13 vteřin na 1. balík ) !!  

Váš hlas: žádný (1 vote)

Swimaholic