Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

 

Mácháčský pohodář je za námi a v neděli se v Kytlici uskuteční finálový závod poháru Libereckého kraje - Mistrovství LK v duatlonu. Pořadí v poháru LK je ve většině kategorií stále otevřené.

 

 

 

  V sobotu se na Mácháči odehrál další ze závodů poháru Libereckého kraje, tentokrát pro kategorii žáků a bylo to pro tuto kategorii zároveň Mistrovství LK v triatlonu. Veškeré informace o závodě naleznete na oficiálních stránkách závodu - www.triatlonmachac.cz.

  Mistrem LK v kategorii mladších žáků se stal Tomáš Jandera a posunul se tím na první místo v poháru LK. V kategorii starších žáků se mistrem LK stal Lukáš Novák (v poháru si udržel 2. místo). Prvenství v poháru LK si v této kategorii druhým místem na Mácháči pojistil Petr Mika, který je v tuto chvíli jedním z jasných vítězů poháru LK. Dalšími jistými vítězi poháru LK  jsou jablonečtí: Michal Bartůněk (dorost), Daniela Prokopová (dorost) a Michal Francke (M20-29). Ostatní kategorie jsou stále otevřené a rozhodne se až v neděli v Kytlici.

  Aktuální pořadí poháru Libereckého kraje po závodě na Mácháči naleznete zde.

  Informace o nedělním finálovém závodě LK v Kytlici se dozvíte zde. Závod je určen pro všechny věkové kategorie a štafety. Je možno startovat na 2 tratích: 5-19-3 nebo 3-9-0.5. Hromadný start duatlonu bude v 11 hodin.

Váš hlas: žádný (2 votes)