Pohár Lib. kraje

 

Oddíl podporuje Liberecký kraj

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

     V neděli se naši závodníci zúčastnili dalšího závodu seriálu v aquatlonu.

Plavalo se v 50-ti metrovém bazénu v Podolí a běhalo na atletickém oválu                Na Děkance. Oproti minulým závodům se tentokráte běžecká část běžela se společným startem-jako běžecký závod, tedy ne start Gundersenovou metodou(s odstupy po plavání).

Z našich závodníků se nejlépe vedlo Natálii Bělinové (starší žačky) a Martinovi Semerádovi( starší žáci), kteří ve svých kategoriích dokázali obsadit celkově druhá místa. Jakub Heidrich(mladší žáci) skončil na skvělém třetím místě - a to měl ještě na trati kolizi s jiným závodníkem. Čťrvtý skončil Lukáš Novák, který se v noci pře startem vrátil ze soustředění juniorské reprezentace.

 

Příští akcí pro aše borce bude středeční plavecko-běžecký duatlon (16.4.) a závod ČP v aquatlonu v sobotu 19.4. Přijďte povzbudit naše závodníky v domácím prostředí, anebo raději - přjďte si sami zasportovat - akce jsou otevřené pro širokou veřejnost.

Váš hlas: žádný (1 vote)

Swimaholic