Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

  V neděli 21.června proběhl na veslařském kanále v Račicích druhý závod  letošního triatlonového seriálu. Mezi staršími žačkami se prosadila Natka Bělinová, která zvítězila, druhá členka oddílu Bára Antošová vybojovala místo páté.

Jiří Tuž mezi mladšími žáky byl šestý, Jakub Heidrich svůj závod nedokončil.

Mezi dorostenci(společný závod s juniory) vybojoval Martin Semerád Druhé místo a tím i stříbro z MČR. Martin absovvolal skvělý závod ve kterém do posledních metrů bojoval o titul s o rok starším Tomášem Plojharem. Oba tito dorostenci porazili téměř všechny juniory- s výjimkou vítězného Ondry Olšara !!! Martin byl následně nominován na ME juniorů. Dorostenky vystartovaly o pět minut později. Z našich děvčat se vedlo lépe Lence Táborské, která obsadila 7.místo-Lenka cyklistickou trať absolvolala ve skupině, což jí jistě pomohlo, na rozdíl od Ani Heidrichové, které při nástupu na kolo skupinu nestihla a celé kolo  si odjezdila sama. Áňa skončila na 9.místě. Mezi juniory Lukáš Novák šel s přehledem za svým cílem-pokusit se o nominaci na MEJ- plaveckou a cyklistickou část a zhruba tak 500m běhu, poté se mu nepovedlo udržet tempo, které si představoval a přiběhl mezi juniory na 4.místě,což na nominaci nestačilo.

Mezi muži do 49let si skvěle vedl Evžen Prokop, když skončil 7-mý  a nová členka oddílu Veronika Vzoreková při prvním svém olypijském triatlonu vybojovala fantastické 3. místo v kategorii do 30 let.

Natka Bělinová a Martin Semerád byli sportovní komisí nominováni na závod olympijských nadějí na Slovensku.

jm

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)