Pohár Lib. kraje

 

Krátké zprávy

30.3.2013 Propozice na jablonecký plavecko-běžecký duatlon, který se bude konat 25. dubna naleznete zde

5.10.2012 Výsledky z lékařského triatlonu naleznete zde.

 31.7.2012  TJ Bižuterie Jablonec n.N. uspořádá  dne 22.září 2012 opět triatlon pro mládežnické kategorie. Podrobnější infromace již brzy v sekci Libereceký kraj.

    8.7.2012 Zážitky Petry Kuříkové - 5.té   z akademického MS si můžete přečíst zde.

28.3.2012    13.Jablonecký plavecko-běžecký duatlon se uskuteční ve čtvrek 12.dubna v plaveckém bazénu ( ul. Sv.Čecha ) a jeho okolí. Prezentace od 13 do 13,30hod. Bližší informace uvedeme v nejbližší době.

29.1.2012 Ve druhém závodě ČP v ZTT v Hlinsku si vedll skvěle Martin Hušek, když stejně jako před týdnem získal 2.místo. Lepší byl pouze Pavel Jindra. Ostatní závodníci našeho oddílu nestartovali. Po dvou závodech je Martin celkově druhý a tým TJ Bižuterie na 2.-3.místě výsledky zde.

TOPlist

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

   V třetím červnovém týdnu proběhly v Plzni soutěže letní olympiády dětí a mládeže.

Do výpravy Libereckého kraje byli nominováni: Natálie Bělinová/starší žačky)- TJ Bižu, Anna Heidrichová(dorost)-TJ Bižu, Vilém Horák(starší žáci)-Diana sport  a Martin Semerád(dorost)-TJ Bižu.

Sozeže triatlonistů proběhly v úterý 16. června v okolí Boleveckého rybníka a reprezentanti Libereckého kraje si vedli výtečně.

Hned v prvním startu( společně straší řačky a starší žáci) se borci výrazně prosadili. Natálie Bělinová se držela od začátku závodu v kontaktu s čelem závodu a nejlepším během rozhodla o svém vítězství. A je tedy Olympijskou vítězkou v roce 2015. Také Vilém podal skvělý výkon a v konkurenci chlapců o rok starších vybojoval výborné 5.místo.

Nedlouho po dokončení závodu starších žáků, odstartoval nejprve závod dorostenek a s odstupem 20 minut také závod dorostenců. Také zde se našim dařilo. Áňa po bojovném výkonu získala 5.místo a Martin, který v běhu doháněl ztrátu z cyklistické části vybojoval bronz !

Zástupci našeho kraje tak ze čtyř startů v konkurenci borců ze 14 krajů získali 2 medaile a další dvě pátá místa. Zařadili se tak mezi 3 nejúspěšnější výpravy vůbec!!!

jm

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)